درباره ما

تولیدی گل صحرا

هدف ما ارائه بهترین محصولات با بالاترین کیفیت است.

خرید آسان گل و ملزومات آن، همچنین گرفتن مشاوره در زمینه گل وگیاه از بهترین متخصصها یکی از اهداف ما برای راحتی شماست

سوالات خود را از ما بپرسید در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود.

چرا گل صحرا

افتخار 30 سال خدمت به مردم سرتاسر کشور

تولیدی گل صحرا مفتخر است که طی ۳۰ سال تاسیس خود توانسته به خدمات نوین و ارزنده ای دست پیدا کند. و با تولیدات مختلف همچون تولید و ارائه انواع گل و گیاهان آپارتمانی، فصلی، درخت و درختچه، انواع کاکتوس های بذری، قلمه ای، ساکولنت، انواع خاک شامل خاکبرگ، خاک نیمه سنگین، خاک کاکتوس با کیفیت عالی و بسیار خوب و نیز ارائه خاک های دیگری همچون کوکوپیت، پیت ماس و انواع زهکش برای گلدان ها مانند لیکا و پرلیت که علاوه بر مصرف داخلی و عرضه به همشهریان و مشتریان عزیز داخل شهرستان با ارسال به شهرها و استان های دیگر در خدمت هموطنان عزیز بوده و به گیاهان شادابی و طراوت هدیه داده.
این مجموعه همچنین با عرضه انواع گلدانهای سفالی، سرامیک و پلاستیکی از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده در کشور با طرح ها و تنوع زیاد توانسته در خدمت همشهریان و هموطنان عزیز باشد.

تولیدی گل صحرا
تولیدکننده انواع خاک و بسترهای کشت کاکتوس، ساکولنت و گیاهان زینتی

دیگر حوضه‌های فعالیت ما

در حال حاضر تولیدی خدماتی گل صحرا با یک واحد تولیدی مختص کاکتوس و ساکولنت به وسعتی بالغ بر ۱۵۰۰ متر و همچنین یک واحد فروشگاه و نمایشگاه ارائه و عرضه کلیه محصولات و تولیدات به وسعتی بالغ بر ۲۰۰۰ مترمریع و نیز یک غرفه در بازار گل سپاهان واقع در اصفهان در خدمت همه عزیزان و مشتریان میباشد.

تولیدی گل صحرا با داشتن تیم متخصص جهت درمان گیاهان بیمار به صورت کاملا رایگان در خدمت مردم عزیز بوده که گیاهان بیمار را ویزیت و با ارائه راه درمان، مشاوره و عرضه انواع کودهای تقویتی و سموم جهت مبارزه با بیماری ها و آفات گیاهی باعث شده که گیاهان شاداب و سالمی داشته باشید.

0 +
سال افتخار خدمت
0 +
پرسنل مستقیم و غیرمستقیم
0 +
محصولات و خدمات
اسکرول به بالا